אימובילייזר בהרצליה – למה צריך ומי מתקין אותו עבורנו

אימובילייזר בהרצליה מנעולן בהרצליה פורץ מנעולים דלתות ורכבים הגעה עד 20 דקות

אז קניתם רכב חדש אבל שמתם לב שאין בו מנעול קודן לפני שמתניעים את הרכב? כפי שאתם יודעים קיימים לא מעט פריצות לרכבים. אחד הדרכים למנוע פריצות אלו הם בעזרת מנעול אימובילייזר בהרצליה. בעזרת מנעול זה תוכלו לאבטח את רכבכם ולדאוג טיפה פחות בנוגע לרכב שלכם.

עם התפתחות הטכנולוגיה מתכנתים רבים ויצרני רכבים הבינו שאחד הדברים החשובים ביותר למעט ביטחון יושבי הרכב הוא אבטחת הרכב מגניבות ופריצות. בעזרת מנעול אימובילייזר בהרצליה מתכנתים ויצרנים אלו הצליחו להפחית את כמות הגניבות של הרכבים.

חשוב לציין שלמרות מנעול האימובילייזר עדין ישנם פורצים אשר מצליחים לפרוץ לרכבים ולגנוב אותם. אך, בעזרת מנעול האימובילייזר הסיכוי שפורץ לא מיומן יפרוץ לרכב ויגנוב אותו נורא קטן. אם הרכב שלכם חשוב לכם ואתם רוצים שהסיכוי שיגנבו אותו יקטן עליכם להמשיך לקרוא את המאמר הבא.

מה זה מנעול אימובילייזר בהרצליה בכלל ?

מנעול אימובילייזר הינו מתקן ביטחון אלקטרוני אשר מונע התנעת הרכב במידה ולא מוכנס המפתח המתאים. רק לאחר שמכניסים את המפתח המתאים לסוויץ' ומקישים את הקוד הנכון יהיה ניתן להתניע את הרכב. רכבים אשר אין להם מקום להכניס מפתח (סוויץ') צריכים שהמפתח יהיה בקרבת הרכב. בעזרת מנעול אימובילייזר בהרצליה ניתן למנוע המון גניבות רכבים. ללא הכנסת הקוד הסודי או ללא המפתח המתאים לא יהיה ניתן להתניע את הרכב ולהזיזו.

איך ניתן לשכפל מפתח לרכב עם מנעול אימובילייזר ?

ישנם נהגים אשר רוצים שיהיו להם מספר של מפתחות. הסיבה לכך היא שיהיה מפתח רזרבי במקרה של אבדה או תקלה של המפתח. עם התפתחות הטכנולוגיה כיום ניתן לשכפל את המפתחות המקוריים וליצור מפתחות נוספים. במידה ואיבדתם או שנגנב לכם אחד המפתחות תוכלו למחוק את הקוד שלו מרחוק וכך למנוע מצב שמישהו גונב לכם את הרכב בעזרת המפתח האבוד או הגנוב. ניתן לבצע זאת רק באמצעות חיבור אונליין ליצרן הרכב. על המנעולן מהרצליה להתחבר ולבקש את הקוד המבוקש מיצרן הרכב וכך לבצע את המשך תפקידו בשכפול המפתח.

הקשת קוד שגוי מספר פעמים

יש מצבים בהם נשכח את הקוד הסודי או תבלבל מספר פעמים בהקשת הקוד. במידה ונקיש את הקוד הלא נכון מספר פעמים הרכב ינעל ולא יתניע לנו. על מנת שהוא יתניע יש לחכות מספר דקות עד שהרכב יאפשר זאת שוב. במידה והרכב עדין לא נפתח או מתניע עליכם לפנות ליצרן הרכב או למנעולן מהרצליה אשר יעזור לכם במקרה צורך.

בכדי למנוע מצבים אלו אנו ממליצים לכם מספר דברים. הראשון הוא לזכור את הקוד הסודי. כלומר, או לזכור אותו בראש במידה ואתם יודעים שתצליחו לזכור אותו ואו לרשום אותו במקום בטוח שרק לכם יש גישה אליו. בין אם זה בפלאפון או ביומן אישי או סתם בפתק. כך תוכלו להיות בטוחים שהקוד שמור אצלכם ושאין סיבה שתשכחו את הקוד הסוד. הדבר השני הוא לשים לב על אילו מספרים אתם מקישים. לרוב המספרים של הקוד קטנים ואנו עלולים ללחוץ על מספר מספרים בלי לשים לב או בגלל לחץ שאנו ממהרים. לכן, כשאנו מקישים את הקוד עלינו להקיש אותו באיטיות.

מתי נפנה לפורץ ומנעולן רכבים ?

ישנם פעמים בהם השלט של הרכב יתקלקל לנו ויחליט שהוא לא רוצה לפתוח את הדלת של הרכב. דבר כזה עלול לקרות כיוון שבכל זאת המפתח הוא מפתח אלקטרוני אשר עשוי לגרום לבעיות. במקרה והרכב אינו נפתח יש בפניכם שתי אופציות. הראשונה היא למצוא את המפתח הרגיל של האוטו במידה ואתם יודעים היכן הוא נמצא. האופציה השנייה שאתם יכולים לעשות היא להזמין פורץ רכבים בהרצליה או מנעולן בהרצליה. הם יכולים לפרוץ את הרכב בקלות בלי לפגוע ברכב ולגרום לו לנזק בלתי הפיך. בנוסף לכך,  אם הצלחתם לפתוח את הרכב אך הוא אינו מתניע לכם גם לכך יש פתרון ושוב הפתרון שלכם הוא להזמין פורץ רכבים בהרצליה או מנעולן רכב בהרצליה. שניהם יודעים לפרוץ מנעול אימובילייזר בהרצליה ללא בעיה ואף להחליף לכם אותו במידת הצורך.

אנו לא ממליצים לכם לנסות לפרוץ את הרכב לבד ואו לנסות להחליף את המנעול אימובילייזר בעצמכם. הסיבה לכך הינה שבמידה ותבצעו זאת אתם עשויים לעשות נזק בלתי הפיך לרכב ואו למנעול. על מנת לפרוץ רכב יש לבצע מספר פעולות מסוימות ומדויקות כדי שהרכב לא יפגע ויצא בלי פגע. כך גם מנעול האימובילייזר. מנעול זה כמו שאמרנו הוא מנעול אלקטרוני עם מגעים ולוחות אלקטרונים אשר כל נגיעה הכי קטנה לא במקום עשויה להרוס אותו ולגרום לו להיות לא שימושי או יעיל ולפגוע בביטחון הרכב.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב pinterest
Pinterest