עומדים אובדי עצות לצד הרכב לאחר שאיבדתם את המפתחות? מנעולן לרכב בהרצליה יידע לפרוץ את כל סוגי הרכבים במהירות, במקצועיות וללא פגיעה במערכות הפנימיות!

מנעולן לרכב

איבדתם את המפתחות לרכב ואתם עומדים אובדי עצות מול רכב נעול ללא יכולת לפותחו? מנעולן לרכב בהרצליה הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם. אך רגע לפני שאתם מזמינים בבהלה מנעולן לרכב בהרצליה באופן שרירותי וללא כל בדיקה אודות רמתו המקצועית, חשוב שתכירו מספר דגשים חשובים אודות פורץ מכוניות. תחילה, חשוב להקדים ולומר שלא כל איש מקצוע עם ידיים טובות רשאי על פי חוק להציע את שירותיו בתור מנעולן לרכב בהרצליה. אז איך תדעו לבחור מנעולן לרכב בהרצליה שעבר את כל קורס ההכשרה הנדרש בשביל להעניק שירות מנעולן לרכב, פורץ מכוניות, החלפת מנעול לרכב, החלפת סוויץ או תיקונו? ישנה שיטה פשוטה שתאפשר לכם לאתר מנעולן לרכב ברמת מקצועיות גבוהה במיוחד, גם אם אתם לא ממש מבינים בתחום מנעולנות הרכב. אך רגע לפני שנציג בפניכם את השיטה הפשוטה, חשוב לגעת בשינויים המשמעותיים שעברו על עולם מנעולנות הרכב בשנים האחרונות.

הכירו את מערכות האבטחה החדשות – מערכת אימובילייזר למניעת גניבות רכבים

בשנים האחרונות כל עולם מנעולנות הרכב עובר שינויים ושיפורים רבים במטרה למנוע פריצות עויינות וגניבות רכבים. מערכת אימובילייזר היא אחת ממערכות האבטחה הטובות ביותר שפותחו בשנים האחרונות והיא מצליחה להוריד את כמות גניבות הרכבים בעשרות אחוזים בכל רחבי העולם. מערכת אימובילייזר יודעת לזהות האם הנכנס לרכב הוא בעליו המקוריים או שמא פורץ המנסה לגנוב אותו. איך המערכת יודעת לזהות זאת? היא מזהה את הקוד הטבוע במפתח או בשלט המקורי של הרכב ובמידה והקוד אינו מזוהה בקרבת מקום, כנראה שהמנסה להניע את הרכב לא מחזיק במפתחות הרכב וגם לא בשלט המקורי מה שברוב המקרים מעיד על ניסיון גניבה. מיד עם זיהוי מצב זה, המערכת המתקדמת יודעת להשבית את כלל מערכות החשמל של הרכב, מה שמונע את האפשרות להניעו. מערכת מתקדמת זו מצליחה למנוע עשרות ניסיונות גניבה מידי חודש ולכן היא הפכה להיות חלק בלתי נפרד מכל הרכבים החדשים. אם לא די בכך, גם מנעולי הרכבים עברו שיפור ניכר כך שכיום רמת האבטחה שלהם גבוהה במיוחד.

מנעולים בעלי רמות אבטחה גבוהות ומערכות פנימיות העוברות בצידי המנעול – רק מנעולן מקצועי יצליח לפרוץ את הרכב שלכם!

הרכבים החדשים מגיעים מצויידים עם מנעולים ברמות אבטחה גבוהות משמעותית מהמנעולים ברכבים החדשים, מה שמחייב אתכם לבחור בקפידה מנעולן לרכב בהרצליה שסיים בהצלחה את כל קורס ההכשרה ואף מתמיד לחדש את כל ידיעותיו המקצועיות כל מספר חודשים. אז איך תדעו לבחור נכון מנעולן לרכב בהרצליה? ראשית חשוב להיזהר מאנשים רבים המציעים את שירותיהם בתור פורץ מכוניות, מנעולן בהרצליה ונותן שירותי תיקון כל רכיב תקול ברכב ללא כל רישיון תקף. כל מנעולן לרכב חייב לעבור הכשרה המאפשרת לו להתמודד נכון עם כל בעיה. ללא הליך ההכשרה, אף אדם אינו מורשה לפרוץ מכוניות או לתקן צילינדרים תקולים. הדרך הטובה ביותר לזהות האם מנעולן לרכב בהרצליה שהצלחתם לאתר אכן עבר קורס מלא בהצלחה היא לבקש לראות רישיון לעסוק בתחום מנעולנות הרכב. מנעולן בהרצליה שסיים קורס הכשרה במלואו יוכל להציג בפניכם רישיון תקף, מה שיעזור לכם להימנע מבחירת מנעולן לרכב ש בהרצליה לא עבר הכשרה ועלול לפגוע במערכות פנימיות בעת ניסיונו להשלים את שלבי הפריצה. לא אחת קורה שאנשים בוחרים מנעולן לרכב בהרצליה ללא בדיקת מקצועיותו ונדרשים להתמודד עם פגיעות שונות שתיקונם עולה יותר מאשר הפריצה עצמה. לכן, הימנעו מכך ובקשו לראות רישיון תקף של מנעולן בהרצליה.

סרגל פריצה כבר לא מספיק – מנעולן מנוסה חייב להצטייד גם בכרית אוויר מיוחדת

לאחר שבחרתם נכון מנעולן לרכב בהרצליה מקצועי ומיומן עם רישיון בתוקף, כל שנותר לכם לעשות זה להמתין להגעתו ולראות אותו פורץ את הרכב שלכם. היכרות עם שלבי הפריצה המקצועית תאפשר לכם לוודא שהמנעולן שבחרתם אכן מקצועי ולכן נביא בקצרה את שיטת הפריצה מהשנים האחרונות. עד לפני שנים בודדות כל איש מקצוע ללא הכשרה נקודתית לפריצת רכבים היה יכולת לפרוץ בקלות כל רכב תוך דקות ספורות של עבודה. אך בשנים האחרונות עם שיפור רמות האבטחה של המנעולים וכן הוספת מערכות פנימיות שונות, מנעולן לרכב בהרצליה חייב להגיע מאובזר ולנהוג במשני זהירות בשביל להשלים את הליך הפריצה בצורה מהירה, יעילה ומיטבית תוך הימנעות מפגיעות מיותרות ברכב עצמו או באחת ממערכותיו הפנימיות. ברכבים הישנים לא היו מערכות רבות שעברו בדלת הנהג סמוך לאזור המנעול, מה שאיפשר את הליך פריצת הרכבים על ידי סרגל פריצה פשוט בלבד. כיום, כשיש לא מעט מערכות שמע ואבטחה שעוברות בדלת הנהג, מנעולן בהרצליה המתיימר להעניק שירות מנעולן לרכב בהרצליה, חייב להגיע מצוייד עם כרית אוויר מקצועית. כרית האוויר המיועדת לפריצת רכבים תוכל לפתוח פתח בין דלת הרכב לבין החלון, מה שיאפשר לכל מנעולן בהרצליה המציע שירותי מנעולן לרכב להשלים את הליך הפריצה ללא פגיעה במערכות השמע או במערכות האבטחה.

מה עושים עם השלט האבוד? הכירו את הליכי קידוד ושכפול שלטים ומפתחות!

אז המנעולן שלכם הצליח להשלים את הליך הפריצה, עכשיו מה עושים עם המפתח האבוד? ישנן כמה אפשרויות שחשוב שתכירו. האפשרות הראשונה והמורכבת ביותר היא קידוד שלט לרכב. אנשים רבים שמאבדים את שלט הרכב שלהם חוששים שהמוצא אותו ינסה לגנוב את רכבם ולכן הם בוחרים בהליך הקידוד. קידוד שלט לרכב כולל שינוי של הקוד במחשב הרכב הפנימי כך שהשלט האבוד כבר לא יוכל לפתוח את הרכב. איך עושים את זה? מנעולן בהרצליה המציע שירותי מנעולן לרכב בהרצליה, פורץ מכוניות, החלפת מנעול לרכב או קידוד שלט במקרה בו אבד מפתח לרכב, עושה שימוש במערכות מחשב מתקדמות המאפשרות לו לשנות את הקוד במחשב הרכב הפנימי. לשם כך הוא נדרש לאישורים מיוחדים מייצרני הרכבים שיאשרו לו לשנות פרטים במחשב הרכב הפנימי. לאחר שינוי הקוד הקבוע במחשב הרכב הפנימי, מנעולן בהרצליה המציע שירותי מנעולן לרכב בהרצליה יטמיע את הקוד החדש בשלט בתולי שלא נעשה בו שימוש קודם לכן.

שכפול השלט הקיים פשוט יותר מקידוד שלט חדש

אפשרות נוספת היא לשכפל את השלט הקיים במקרה בו אבד מפתח לרכב. הליך זה אף הוא מצריך שימוש במערכות מחשב מתקדמות אך הוא נחשב לפשוט הרבה יותר. כל שנדרש לעשות זה לשכפל את הקוד בשלט שנמצא ולהעתיק אותו לשלט בתולי נוסף. ברוב המקרים מנעולן לרכב בהרצליה יספק עבור לקוחותיו שלטים בתוליים כך שכל שהם ידרשו לעשות זה להביא את השלט הקיים בלבד. כמו כן ישנה עוד אפשרות של שכפול המפתח לרכב, הליך הנחשב לפשוט מכולם. הליך זה דומה לשכפול מפתחות רגילים שניתן לבצע בכל חנות לכלי בית.  אז אם גם אתם מתמודדים עם אבידת מפתח או שלט וצורך בהליך פריצת רכבים, אל תתעצלו לבחור נכון מנעולן בהרצליה שעבר מסלול הכשרה מלא ומקפיד להגיע מצוייד עם כרית אוויר ייעודית מעבר לסרגל הפריצה. בחרו נכון ותוכלו ליהנות משירותי קידוד ושכפול שלטים ומפתחות מיד בתום שלבי הפריצה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב pinterest
Pinterest