כל המידע על בחירת סוגי מנעולים בהרצליה

החלפת מנעול לדלת היא איננה דבר אשר בשגרה יומיומית אצל רוב בני האדם. לרוב, בכדי להגיע למצב בו יש צורך בהחלפת מנעול לדלת הבית, המנעול מוכרח להיות או מאוד מאוד ישן ושחוק, או מאוד פשוט ובעל  איכות ירודה, כך שככל הנראה תם זמנו, פג תוקפו ויש להחליפו באחר. בנוסף החלפה קורית כאשר יש רצון להחליף את המנעול הישן במנעול חדש מסוג אחר לשם השדרוג ולאו דווקא מהסיבה כי המנעול הנוכחי תקול. חברת מנעולן בהרצליה מספקת שירותי החלפת מנעולים בהרצליה ומספקת עד לבית הלקוח סוגי מנעולים בהרצליה עבור דלתות שונות ועבור צרכים שונים של הלקוחות. כיום, קיימים בשוק המנעולים מגוון די רחב של סוגי מנעולים בהרצליה, בכדי לדעת איזה מנעול מתאים ביותר עבורכם, עליכם להתייעץ עם איש מקצוע – מנעולן מוסמך, אשר יסביר לכם על הפונקציונאליות של כל מנעול ומנעול ולבחור את המנעול עבור הדלת שלכם. חברת מנעולן בהרצליה מספקת מבחר סוגי מנעולים לצרכים ומטרות שונות.

אילו סוגי מנעולים בהרצליה קיימים?

סוגי מנעולים בהרצליה מנעולן בהרצליה פורץ מנעולים דלתות ורכבים הגעה עד 20 דקות

במאמר זה לא נפרוט בפניכם את כל סוגי המנעולים הקיימים בשוק סוגי מנעולים בהרצליה, אך כן נפרט על מספר מנעולים המוכרים לנו הן מהבית, הן מהמשרד או החנות והן מדלתות פנים הקיימות בתוך הבית שלכם, דלתות הכניסה לחדרים השונים. חברת מנעולן בהרצליה מספקת מגוון רחב של שירותי מנעולן ביניהם תיקון מנעולים בהרצליה והתקנת מנעולים שונים בדלתות שונות, חלקם נמנה במאמר זה: החלפת מנעול צילינדר בהרצליה, החלפת מנעול לדלת פנים בהרצליה והחלפת מנעול לדלת זכוכית בהרצליה.

התקנת מנעול צילינדר בהרצליה

המנעול השכיח ביותר אשר אנו מכירים כיום בדלתות הבתים של הישראלים הינו מנעול צילינדר בהרצליה. מנעול צילינדר הוא לא רק המנעול השכיח ביותר הוא גם המנעול הוותיק ביותר אשר קיים עד היום. למעשה, מנגנון הצילינדר הומצא בעת המצאת המנעול הראשון ועם השנים הלך, השתפר ובעיקר התכווץ והפך לקומפקטי יותר ויותר. כיום ישנם מנעולי צילינדר חשמליים אשר אינם מצריכים אפילו החזקת מפתח ושמירתו, אלא נפתחים באמצעות טביעת אצבע, קוד סודי או אפילו תווי פנים ואפליקציות שונות. במידה ואתם מעוניינים לבצע התקנת מנעול צילינדר בהרצליה לאחת הדלתות שלכם – בין אם מדובר בדלת הכניסה והתקנת מנעול חשמלי ובין אם מדובר בחדר של הנער או הנערה המתבגרים שלכם והדורשים את פרטיותם, עליכם להזמין שירותי מנעולן מקצועיים שתחילה יספר לכם על סוגי מנעולים בהרצליה שעשויים להתאים לצורכיכם, ולאחר מכן יתקין לכם את מנעול הצילינדר הנבחר.

החלפת מנעול לדלת פנים בהרצליה

סוגי מנעולים בהרצליה פשוטים יותר ניתן להתקין בדלתות פנים. אם עברתם לבית ואתם מעוניינים להתקין או לבצע החלפת מנעול לדלת פנים בהרצליה או החלפת צילינדר בהרצליה, מומלץ כי תתקינו מנעול פשוט יותר, כזה שישרת את הצורך של הנער או הנערה בבית או שלכם כהורים לשמור על פרטיות בתוך כותלי הבית.

החלפת מנעול לדלת זכוכית בהרצליה

דלת זכוכית ניתן למצוא בעיקר בבתי עסק כמו משרדים וחנויות. ניתן להתקין מנעול לדלת זכוכית בהרצליה ממבחר סוגים, בכדי לדעת ולהבין אילו סוגי מנעולים בהרצליה מתאימים להתקנה על דלת זכוכית עליכם להתייעץ עם מנעולן מוסמך המתמחה בהתקנה ובהחלפת מנעול לדלתות זכוכית.

אם כן, לכל דלת מנעול משלה ומנעול שמיועד בשבילה, בכדי להתאים את סוג הדלת אל סוג המנעול, מוטב כי תתייעצו עם מנעולן בהרצליה אשר ידע לענות לכם על כל שאלה בצורה המקצועית ביותר ולהמליץ לכם על סוגי מנעולים בהרצליה שיענו על צורכיכם באופן הטוב ביותר.

שאלות ותשובות - סוגי מנעולים בהרצליה

עבור דלתות זכוכית בכניסה לחנויות יש להתייעץ עם מנעולן מוסמך אשר יוכל לתת הסבר על סוגי מנעולים. לרוב, המנעול שימליץ לכם יהיה מנעול אשר מוצב בתחתית הדלת ולמעשה כל מנגנון הנעילה מתבצע למטה.

כל עוד יש לכם ילדים קטנים בבית, אתם ודאי לא תרגישו את הצורך בנעילת דלתות החדרים, אולם כאשר ישנם מתבגרים בבית משפחה, הם כבר מחפשים את הפרטיות שלהם ומעוניינים לנעול את הדלת עם מפתח. בהחלט ניתן להתקין גם בדלתות הפנים העשויות עץ פשוט צילינדר שיאפשר לנעול ולפתוח את החדר.

מכל סוגי מנעולים, עבור מחסן חיצוני מומלץ להתקין מנעול רתק אשר קשה מאוד לחדור אותו. יש להבין כי מחסן אשר עומד בחוץ הוא מעין פרצה אשר קוראת לגנב. הדרך הטובה ביותר להגן על מחסן כזה היא על ידי התקנת מנעול רתק – מנעול ברזל אשר עוטף את המנעול הפנימי ואינו מאפשר גישה אליו.

כיום יותר ויותר אנשים מעוניינים להיפטר מהאחריות הזאת של נשיאת המפתח עליהם ומעויינים בדלת שנפתחת בעזרת אפליקציות, קודים ואפילו טביעות אצבע. על אף זאת, ברוב הדירות הממוקמות בבנייני משותפים הביקוש הוא עדיין למנעול צילינדר פשוט.

כל עוד הדלת ננעלת ונפתחת בקלות, כלומר, המפתח נכנס לחור המנעול בקלות, יוצא מחור המנעול בקלות ומסתובב בקלות אזי המנעול מתפקד באופן תקין ואינכם צריכים להחליפו, לפחות לא באופן בהול. אם וכאשר מתעוררת בעיה בהכנסת המפתח וסיבובו בתוך חור המנעול, או לחילופין מתעוררת תחושה שהמפתח נע בתוך חור המנעול בקלות רבה יחסית כאילו אין כלל התנגדות, מוטב כי תזמינו מנעולן מקצועי שיבדוק את תקינותו של הצילינדר.

השאר פרטים / חייג : 052-9170425