כל המידע על שירותי תיקון מנעולים בהרצליה

המנעול של דלת הכניסה לבית הוא בהחלט אחד הדברים החשובים לתפקוד תקין של הבית כולו. אנחנו יכולים להסתדר יום שלם בלי מכונת כביסה תקינה, שבוע בלי מדיח כלים ואפילו פרק זמן ארוך יותר עם תריס שמחליט להיסגר רק עד אמצע הדרך, אבל לא נוכל לעצום את עיננו בלילה עם דלת הבית תסרב להינעל או שתתעורר בעיה אחרת בדלת הבית שלא תאפשר לנו לנעול ולפתוח אותה. חברת מנעולן בהרצליה מספקת שירותים של תיקון מנעולים בהרצליה ושירותי מנעולן נוספים. בכדי להבין את אופי הבעיה אשר יש לכם בדלת ובכדי להמליץ לכם על החלפה או על תיקון מנעולים בהרצליה, עליכם להזמין איש מקצוע אשר מתמחה בתחום זה ולהתייעץ איתו בנוגע לטיפול המתאים – לעתים לא יהיה צורך בהחלפה ובהחלת תיקון המנעול יהיה אפשרי. חברת מנעולן בהרצליה מספקת שירותי מנעולן ושירותי חירום של מנעולן בהרצליה ובסביבתה.

מה כוללים שירותי תיקון מנעולים בהרצליה?

תיקון מנעולים בהרצליה מנעולן בהרצליה פורץ מנעולים דלתות ורכבים הגעה עד 20 דקות

שירותי תיקון מנעולים בהרצליה אינם מסתכמים אך ורק בתיקון של מנעול תקול. בכדי לבצע תיקון של מנעול, יש קודם לכן לאבחן את סוג הבעיה ולברר אם ניתן לתקן את המנעול או שמא ישנו צורך להחליפו באחר. לאחר שמנעולן מוסמך יאבחן את הבעיה הוא יוכל להמליץ לכם על התיקון היעיל ביותר ויתכן כי ימליץ לכם על החלפת מנעול לדלת בהרצליה בתור הפתרון היחידי שיהיה יעיל עבורכם. בנוסף מנעולן מוסמך יוכל לבצע החלפת מנעול חשמלי בהרצליה, התקנת מנעולים בהרצליה במקרים בהם מדובר בדלת חדשה ויש צורך בהתקנת מנעול חדש.

שירותי התקנת מנעול חשמלי בהרצליה

נכון להיום, ישנה מגמה של מעבר לשימוש במנעול חשמלי ולאו דווקא רק בבתים פרטיים אלא גם בדלתות של דירות בבתים משותפים, ישנה העדפה מסוימת לשדרג למנעול מתקדם יותר. כמובן שישנם יתרונות רבים בהתקנת מנעול חשמלי בהרצליה, בין היתרונות החופש מנשיאת המפתח ושכפול מספר מפתחות עבור כל בן משפחה. על אף זאת, תיקון מנעולים בהרצליה, כאשר מדובר במנעול חשמלי הוא נדיר יותר ואין כיום מנעולנים רבים אשר מתמחים בתחום זה.

שירותי החלפת מנעול לדלת בהרצליה

כאמור, לא תמיד ישנה אפשרות לתקן את המנעול הקיים ולעתים הדבר היחידי שנותר לעשות בעת שמנעולן מאבחן את הבעיה בדלת של הבית שלכם הינו, החלפת מנעול לדלת בהרצליה או החלפת צילינדר בהרצליה. כאשר ישנו צורך בהחלפת מנעול ימליץ לכם איש המקצוע על המנעול אשר יענה במידה הכי טובה ומרובה על הצרכים שלכם, כמו כן מנעולן מקצועי יסביר לכם על כל האפשרויות אשר קיימות כיום בשוק מבחינת נעילת הדלת של הבית ויאפשר לכם לבחור את האופציה המתאימה לכם ביותר במידה ולא ניתן לבצע תיקון מנעולים בהרצליה.

התקנת מנעולים בהרצליה לכל דלת

אם כן, במידה ועברתם דירה או רכשתם בית חדש ואתם מעוניינים להחליף את המנעול הישן בחדש, אתם תזדקקו לשירותי התקנת מנעולים בהרצליה. טרם תחליטו איזה מנעול להתקין, מוטב כי תבררו עם איש מקצוע מהימן שאתם סומכים עליו שיבצע עבודה מקצועית מהן האפשרויות אשר קיימות כיום בשוק המנעולים. מנעולן מקצועי יפרט עבורכם את כל האפשרויות מהאפשרות הפשוטה ביותר של התקנת מנעול רגיל העובד עם צילינדר פשוט ומפתח רגיל ועד מנעול חשמלי שנפתח אך ורק בקריאת טביעת אצבע או במקרים בהם ניתן ימליץ לכם על שירות של תיקון מנעולים בהרצליה.

חברת מנעולן בהרצליה תשמח להעניק לכם שירות של תיקון מנעולים בהרצליה – בין אם מדובר בהתקנה מחדש של מנעול, בהחלפת מנעול ישן בחדש ואיכותי יותר או שמא אתם זקוקים לשירותי תיקון מנעול תקול. 

שאלות ותשובות

בדלת של דירה שכורה שזה עתה נכנסתם אליה, מומלץ להתקין מנעול צילינדר פשוט שיחזיק לכם לפחות שנה עד שנתיים. יחד עם זאת, אם בכוונתכם להתגורר בדירה זו פרק זמן ארוך יותר, מוטב לשקול להשקיע בצילינדר איכותי יותר שיחזיק לכם גם 3 שנים ויותר.

החלפת מנעול מומלץ לבצע כאשר המנעול שבור או שחוק ואין אפשרות לתקן אותו בשום צורה. במקרה כזה, הדבר היחידי אשר יש באפשרותכם לעשות הינו להחליף את המנעול במנעול חדש.

באופן עקרוני, אין הכרח לעשות בדיקה תקופתית, יחד עם זאת, מומלץ להזמין מנעולן מקצועי שיבדוק את הצירים, את מנגנון הנעילה ואת הדלת ויחווה דעתו על תקינותם. בדיקה כזו לא נהוג לעשות יותר מפעם אחת מידי שנה על ידי איש מקצוע והיא עורכת כמה דקות בלבד בהנחה שהכל תקין.

אם אתם מתגוררים בבית משותף אשר בכניסתו מוצבת דלת ואתם מעוניינים להתאים לה מנעול, ברוב המקרים ימליץ לכם איש מקצוע על מנעול חשמלי עם קודן. האפשרות לתת את הקוד הסודי לכל דיירי הבניין ולחסוך בהחזקת מפתחות הינה מצוינת בבתים רבי קומות. יחד עם זאת חשוב לא לאפשר לכל אחד לקבל את הקוד הסודי ולת אותו אך ורק לדיירי הבניין.

בבניין רב קומות בהחלט מומלץ מידי פרק זמן מסוים לשנות את הקוד בכניסה לבניין. לעומת זאת אם מדובר בבית משותף אשר מונה מספר מצומצם של דיירים, החלפת הקוד לא רק שאינה הכרחית היא אף איננה מומלצת, מה שכן מומלץ הוא לשמור את הקוד כסוד אך ורק לדיירי הבניין.

השאר פרטים / חייג : 052-9170425